Nabídka

Vitejte v Pstruhovém ráji

Jsme rybářskou společností již od roku 1994. Tržní ryby a rybí násady produkujeme na vlastní moderní pstruhové farmě. Tradiční druhy ryb chováme na rybnících na Vysočině. Kromě chovu provozujeme sportovní rybolov na dvou našich rybnících.

 

ÚvodRybářský řád

Rybářské řády

Seznamte se prosím detailně s rybářskými řády na jednotlivé rybníky. Nově jsme je pro vás zjednodušili na ty nejdůležitější zásady a pravidla lovu, aby vše bylo přehledné a jasné. Hlavním cílem je, aby jste si u nás mohli ulovit krásné a zdravé ryby se kterými je šetrně zacházeno. Při rybolovu se také můžete setkat s rybářskou stráží, která je oprávněna kontrolovat lovící, povolenky, povinné výbavy a dodržování pravidel lovu. Věříme, že všechny pravidla povedou k Vaší spokojenosti a užijete si neopakovatelné zážitky na rybách.

Rybářský řád Kožlí

Pstruhový rybník, na kterém provozujeme odlov tržních pstruhů, lovit můžete libovolně i na všechny nástrahy, platí, že veškeré ulovené ryby si musíte ponechat.

Čtěte kompletní pravidla lovu

Rybářské řády Pilský

Můžete zde ulovit největší ryby ze všech rybníků, pravidla jsou proto zpřísněna, povinná vlastní výbava nutná.

Čtěte kompletní pravidla lovu

Rybářské řády

Celoroční prodej

pstruh kuchany

Máte zájem o živé nebo kuchané pstruhy?
Kontaktujte nás na tel. čísle 724 795 387, pondělí - pátek: 8.00 - 16.00 hod.


Lov na dírkách:

Lov na dírkáchLov na dírkách probíhá na rybníku Kožlí a Pilský. Vrtáky Vám zapůjčíme zdarma, na obou místech poskytujeme kompletní zázemí.

Aktuální informace o lovu ...

Dárkový voucher

Dárkový voucherHledáte vkusný a zajímavý dárek pro Vaše blízké. Darujte jim rybolov u nás, stačí si vybrat typ povolenky a my Vám voucher zašleme.

Objednat voucher ...

Go to top