Nabídka

Vitejte v Pstruhovém ráji

Jsme rybářskou společností již od roku 1994. Tržní ryby a rybí násady produkujeme na vlastní moderní pstruhové farmě. Tradiční druhy ryb chováme na rybnících na Vysočině. Kromě chovu provozujeme sportovní rybolov na dvou našich rybnících.

 

ÚvodChov ryb

Produkujeme tržní pstruhy, chováme ryby na produkčních rybnících a provozujeme sportovní rybolov.

Zabýváme se intenzivním chovem lososovitých ryb v rybochovném zařízení - pstruhové farmě. Chovaným druhem je pstruh duhový (Oncorhynchus mikyss). Velikost tržních ryb se pohybuje od 250 g do 400 g. Při dohodě s odběratelem lze ryby dokrmit i do vyšších hmotností. Naše kapacita farmy je produkce 40 tun tržních ryb za rok.

Tržní ryby dodáváme k prodeji v živém stavu spotřebitelům, k zarybňování vlastních revírů a to ve velikosti násad až po trofejní ryby. Část produkce tržních ryb je zpracovávána na různé výrobky. Pstruhový ráj s.r.o. je členem Rybářského sdružení ČR. Na produkčních rybnících, které jsou rozesety po Českomoravské vysočině, chováme tradiční druhy jako kapr, amur, štika, candát, lín aj. Rovněž zajišťujeme vánoční prodej kaprů.

Hlavní obory činnosti:

  • produkce tržních ryb (pstruh)
  • chov tradičních druhů ryb na rybnících
  • provozování sportovního rybolovu

Celoroční prodej

pstruh kuchany

Máte zájem o živé nebo kuchané pstruhy?
Kontaktujte nás na tel. čísle 724 795 387, pondělí - pátek: 8.00 - 16.00 hod. Objednávku je třeba učinit vždy 1 den předem.


Go to top